0+
YILLIK TECRÜBE

3000+

MÜVEKKİL
0%
BAŞARI

100+

SERTİFİKA

Le migliori offerte per 10uF 50V Electrolytic Capacitor 85C sono su ✓ Confronta prezzi e caratteristiche di prodotti nuovi e usati ✓ Molti articoli con consegna gratis, MPN: : SKP100M1UD11M: Voltage Rating: : 50V DC, Per ulteriori dettagli vedi l'inserzione, non usato, Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C Elettronica industriale, Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C, Order nr: : 61027: Size: : 5x11mm, Capacitance: : 10uF: Degrees: : 85C, non danneggiato, La confezione deve essere la stessa che si può trovare in negozio

Condizione:: Nuovo: Oggetto nuovo, come una busta di plastica o una scatola senza stampa, Vedi tutte le definizioni delle condizioni : Brand: : Jamicon, Tolerance: : 20%: EAN: : 7111863413555, non aperto, Elettronica industriale Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C, nella confezione originale (ove la confezione sia prevista), a meno che l'oggetto non sia stato confezionato dal produttore in una confezione anonima, Pitch: : 5mm: Mounting: : PCB, Elettronica industriale Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C

Elettronica industriale Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C
Elettronica industriale Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C

Elettronica industriale Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C Elettronica industriale Elettronica industriale Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C Elettronica industriale Elettronica industriale Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C

Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Günümüzde iş dünyası giderek büyüyor ve gelişiyor.

Kira ve İnşaat Hukuku

Gayrimenkul, Kira ve İnşaat Hukuku Ev sahiplerinin, kiracıların ve inşaat sektöründeki şirketlerin haklarını koruyan, konuya ilişkin birçok problemin çözümünü sağlamaktadır.

Ceza Hukuku

Ceza Hukuku Sözlük itibari ile suç ve ceza kavramlarını irdeleyen, gündemine alan bir kamu hukuku alanıdır.

BİZ KİMİZ

“Polat Hukuk Bürosu olarak büromuzda müvekkillerimizin menfaatleri her şeyin üstündedir.”

Kurulduğu günden bugüne yaklaşık 10 yıldır 3000’in üzerinde müvekkile hukuki destek veren büromuz bugün gelinen noktada başarısını müvekkillerinin memnuniyetine borçludur. Büromuz hakkı ve adaleti savunmak adına müvekkillerine hizmet etmeye devam edecektir.

GEÇMİŞİMİZ:

– 2010, Açılış

Hukuk Büromuz Av. İlayda İrem Polat ve Avukat Metin Polat tarafından Kayseri’de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren avukatlarımız sürekli eğitimler almaktadır.

Bu bağlamda Türkiye’nin çeşitli üniversiteleri ve baroları tarafından verilen eğitimlere katılarak kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

– 2014, L.L.M.

Av. İlayda İrem Polat 2014 yılında Özel Hukuk Anabilim Dalı Ticaret Hukuku kürsüsünde başlamış olduğu yüksek lisansını tamamlayarak mezun olmuştur.

Yüksek Lisans tezini Ticari Defterlerin Delil Niteliği üzerine yazmış ve daha sonra tezini Adalet Yayınevi tarafından kitaplaştırmıştır.

– 2015 , Phd.

Av. İlayda İrem Polat 2015 yılında girmiş olduğu Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda halihazırda doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Av. İlayda İrem Polat birçok yurtiçi ve yurtdışı seminere gerek katılımcı olarak gerekse konuşmacı olarak katılmaya devam etmektedir.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ:

 • Danışmanlık Hizmeti Verilmesi

  Müvekkillerimiz öncelikli olarak ücretli danışmanlık almak üzere büromuza gelir.

  Müvekkillerimiz daha sonra hukuki sorunlarını tecrübeli avukatlarımıza anlatarak çözümü hakkında detaylı bilgilendirilir.

 • Hukuki Sorunun Tespiti

  Müvekkillerimiz hukuki sorunları tespit edildikten sonra detaylı olarak bilgilendirilir. Bazı durumlarda müvekkillerimizi detaylı bilgilendirdiğimiz için dava açılmasına gerek kalmadan problemin çözümüne gidilir.

 • Dilekçelerin Hazırlanması

  Müvekkilin bilgilendirilmesinin ardından dava açılacak olması durumunda müvekkilin dilekçesinin hazırlanması için gerekli işlemler başlatılır. Bu doğrultuda karşılıklı olarak notlar tutulur ve ardından büromuzdaki tecrübeli avukatlar vasıtasıyla dilekçe hazırlanır.

 • Dava Açılması

  Dilekçeler hazırlandıktan sonra müvekkillerimiz büromuza davet edilerek hazırlatılan dilekçeler ve avukatlık sözleşmelerimiz gösterilerek imzalatılır ardından süre beklenilmeden davası açılır. Dava açıldıktan sonra müvekkillerimiz sürekli bilgilendirilir.

Condensatore ELETTROLITICO 10uF 50 V 85 C

Son Yazılar & Yorumlar

 • GENÇLİK ve SPOR BAKANLIĞI Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Kredi Dairesi Başkanlığına…

 • GENÇLİK ve SPOR BAKANLIĞI Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Kredi Dairesi Başkanlığına…

 • …………..…… ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NE   Tarih        : …… /…../…… Konu        : Bilgi Edinme Talebi     …………………Ü.’si Mühendislik Mimarlık Fakültesi…

 • GÖREVİ                                  : ÖĞRETMEN ÜNVANI                                 : ADI VE SOYADI                  : BABA ADI                             :  DOĞUM YERİ VE TARİHİ :  ……..  …/…/…         SİCİL NO                                 : EMEKLİ SİCİL…

 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA   ESKİŞEHİR …………………………… Üniversitesi …………………………. bölümü mezunuyum Anadolu Üniversitesi ………………………….. bölümüne…

 • AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ İSTANBUL BÜROSUNA              …….. yılında katılmış olduğum ÖSYS sınavıyla …….…..…………… (okul+fakülte+bölüm)…

 • Emine Kaya
  Okuyan arkadaşlara tavsiyemdir.
      

  Okuyan arkadaşlara tavsiyemdir Metin bey yaklaşık olarak 1'5 yıldır avukatım metin beyle anlaşmadan önce bir çok avukatla görüştüm avukatların bir çoğu mevzuata hakim değildi mevzuata hakim olanlarda bana göre astronomik fiyatlar istiyordu metin beyle ilk görüşmemde şimdiye kadar görüştüğüm avukatlar icerisinde mevzuata en iyi hakim olanlardan biriydi içimden buda çok para ister dedim ve davayi ne kadar alirsiniz diye sordum istediği rakama inanmadım diğerlerinin 10/1 kadarini istedi hemen anlaştım ve Allah'a şükür pişman olmadım söylediğinden ve gördüğümden çok daha iyi çıktı Allah ondan ve çalışanlarından razı olsun

 • Fatma Öncü
  Değerli avukatlarım Metin bey ve İrem İlayda Hanım,
      

  Değerli avukatlarım Metin bey ve İrem İlayda Hanım, çok kıymetlisiniz benim için, öncelikle teşekkür ederim .Umarım iş hayatınızdaki başarınız ve insana verdiğiniz o değer benim için tarif edilemez. Sanırsam, avukattan beklenen en önemli şey heran ulaşabilmek ben de bu konuda gerçekten çok memnun kaldım.

 • Gülden Zorlu
  Mükemmel bir çalışma ve harika bir iş takibi

      

  Mükemmel bir çalışma ve harika bir iş takibi, gerçekten tebrik ediyorum. İnsani yaklaşımınız ve sorulara kesin dönüşünüz sizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliginiz bütün çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

AVUKATLARIMIZ

Av. İlayda İrem POLAT

Kıdemli Yönetici Avukat

Av. Metin POLAT

Yönetici Avukat

Ayşe KART

Stajyer

Eda Altınok

Stajyer

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Avukatlık veya stajyer avukatlık başvurularınız mı var? Resimli CV’niz ile hemen büromuza başvurabilirsiniz. Değerlendirme sonucunuz en yakın zamanda tarafınıza iletilecektir.

ŞİMDİ BAŞVUR

Sormak istedikleriniz mi var?

Tüm soru ve sorunlarınız için çekinmeden bizlere ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz.